|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ30056 |
| MOQ: | 10000 m |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 8-15 working days |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
| Materiaal | FR-4 |
| Min. Zeefdruk Lijnbreedte | 0,15 mm |
| Marketingmethode | Directe Fabrieksverkoop |
| Min. Soldeermasker Brug | 0,08 mm |
| SMT en DIP | Ondersteuning |
| Basismateriaal | Aluminium Basislaminaat |
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ30056 |
| MOQ: | 10000 m |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Packed with strong Paper cases |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
| Materiaal | FR-4 |
| Min. Zeefdruk Lijnbreedte | 0,15 mm |
| Marketingmethode | Directe Fabrieksverkoop |
| Min. Soldeermasker Brug | 0,08 mm |
| SMT en DIP | Ondersteuning |
| Basismateriaal | Aluminium Basislaminaat |