|
|
| Merknaam: | HQ |
| Modelnummer: | HQ001 |
| MOQ: | 500pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
| Type van het bord | Beschikbare dikteopties |
|---|---|
| Precision FPC Single Panel | 18 μm (0,5 oz), 35 μm (1 oz) |
| Precision FPC Double-layer Board | 12 μm (0,33 oz), 18 μm (0,5 oz), 35 μm (1 oz) |
| Gewoon enkelpaneel FPC | 18 μm, 25 μm, 35 μm (1 oz), 50 μm |
| Gewoon FPC-dubbellagig plaatje | 18-25 μm, 25-25 μm, 35-35 μm, 35-70 μm |
|
| Merknaam: | HQ |
| Modelnummer: | HQ001 |
| MOQ: | 500pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Packed with strong Paper cases |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
| Type van het bord | Beschikbare dikteopties |
|---|---|
| Precision FPC Single Panel | 18 μm (0,5 oz), 35 μm (1 oz) |
| Precision FPC Double-layer Board | 12 μm (0,33 oz), 18 μm (0,5 oz), 35 μm (1 oz) |
| Gewoon enkelpaneel FPC | 18 μm, 25 μm, 35 μm (1 oz), 50 μm |
| Gewoon FPC-dubbellagig plaatje | 18-25 μm, 25-25 μm, 35-35 μm, 35-70 μm |