|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ045 |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel | Geschikt voor de meeste producten, met inbegrip van verschillende kabeltoepassingen |
| Zwart | Meestal gebruikt in high-end of licht absorberende producten zoals auto's, mobiele telefoons en LED-displays |
| Wit | Bevat extra witte coating voor reflecterende toepassingen, waaronder verlichtingsarmaturen, LED-displays en medische schoonheidsproducten |
| Type van het bord | Beschikbare dikteopties |
|---|---|
| Precision FPC Single Panel | 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Precision FPC Double-layer Board | 12um (0,33 oz), 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Gewoon enkelpaneel FPC | 18um, 25um, 35um, 50um |
| Gewone FPC-dubbellaagplaten | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ045 |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Verpakt met stevige papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel | Geschikt voor de meeste producten, met inbegrip van verschillende kabeltoepassingen |
| Zwart | Meestal gebruikt in high-end of licht absorberende producten zoals auto's, mobiele telefoons en LED-displays |
| Wit | Bevat extra witte coating voor reflecterende toepassingen, waaronder verlichtingsarmaturen, LED-displays en medische schoonheidsproducten |
| Type van het bord | Beschikbare dikteopties |
|---|---|
| Precision FPC Single Panel | 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Precision FPC Double-layer Board | 12um (0,33 oz), 18um (0,5 oz), 35um (1 oz) |
| Gewoon enkelpaneel FPC | 18um, 25um, 35um, 50um |
| Gewone FPC-dubbellaagplaten | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |