| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ029 |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel | Geschikt voor de meeste producten, inclusief diverse kabeltoepassingen |
| Zwart | Veel gebruikt in high-end of lichtabsorberende producten zoals auto's, mobiele telefoons, LED-schermen |
| Wit | Gebruikt in producten die reflectie vereisen, zoals verlichtingsarmaturen, LED-schermen, medische schoonheidsproducten |
| Bordtype | Beschikbare dikte-opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18 µm (0,5 oz), 35 µm (1 oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12 µm (0,33 oz), 18 µm (0,5 oz), 35 µm (1 oz) |
| Gewoon FPC Enkel Paneel | 18 µm, 25 µm, 35 µm (1 oz), 50 µm |
| Gewone FPC Dubbellaagse Borden | 18-25 µm, 25-25 µm, 35-35 µm, 35-70 µm |
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ029 |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Verpakt met stevige papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel | Geschikt voor de meeste producten, inclusief diverse kabeltoepassingen |
| Zwart | Veel gebruikt in high-end of lichtabsorberende producten zoals auto's, mobiele telefoons, LED-schermen |
| Wit | Gebruikt in producten die reflectie vereisen, zoals verlichtingsarmaturen, LED-schermen, medische schoonheidsproducten |
| Bordtype | Beschikbare dikte-opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18 µm (0,5 oz), 35 µm (1 oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12 µm (0,33 oz), 18 µm (0,5 oz), 35 µm (1 oz) |
| Gewoon FPC Enkel Paneel | 18 µm, 25 µm, 35 µm (1 oz), 50 µm |
| Gewone FPC Dubbellaagse Borden | 18-25 µm, 25-25 µm, 35-35 µm, 35-70 µm |