|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ010 |
| MOQ: | 4800pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 1 oz |
| CRI | 80 |
| Dikte van koper | 2 oz |
| IP-classificatie | IP65 |
| Basismateriaal | Aluminiumbasislaminaat |
| Lange | 10 m |
| Basismaterialen | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleur van het soldeermasker | Geel, Zwart, Wit |
| SMT en DIP | Ondersteuning |
| Minimale lijnbreedte/lijnspanning | Tenminste 3mil. |
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ010 |
| MOQ: | 4800pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Packed with strong Paper cases |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| met een gewicht van niet meer dan 10 kg | 1 oz |
| CRI | 80 |
| Dikte van koper | 2 oz |
| IP-classificatie | IP65 |
| Basismateriaal | Aluminiumbasislaminaat |
| Lange | 10 m |
| Basismaterialen | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Kleur van het soldeermasker | Geel, Zwart, Wit |
| SMT en DIP | Ondersteuning |
| Minimale lijnbreedte/lijnspanning | Tenminste 3mil. |