|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ30056 |
| MOQ: | 500pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 8-15 working days |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
HONGQI HQ30056 LED FPC is een hoogwaardig flexibel printcircuit dat is ontworpen voor veelzijdige verlichtingstoepassingen.Deze dubbelzijdige FPC biedt uitzonderlijke duurzaamheid en flexibiliteit voor zowel binnen- als buitengebruik..
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| IP-classificatie | IP65 |
| LED-type | SMD |
| Isolatiemateriaal | Biologische hars |
| Dikte van koper | 1 oz |
| Energieverbruik | 12W |
| Productcategorie | FPC-LED |
| Verkocht masker | Wit |
| Productsoort | Flexibel gedrukt circuit |
| Dikte van de plaat | 0.25mm±0.05 |
| Aantal lagen | Dubbelzijdig |
Deze flexibele LED FPC is ideaal voor verschillende verlichtingstoepassingen, waaronder accentverlichting, borden, decoratieve doeleinden, retail displays, architectonische verlichting en creatieve installaties.Het is 10 mm breed en 0Met een dikte van.25 mm is het gemakkelijk om te vormen, buigen en rollen op verschillende oppervlakken en lay-outs.
Elk LED FPC is zorgvuldig verpakt in stevige kartonnen dozen met een beschermende bubbelverpakking om een veilig vervoer te garanderen.Bestellingen worden snel verwerkt en verzonden via vertrouwde vervoerders met tracking nummers die worden verstrekt voor levering monitoring.
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ30056 |
| MOQ: | 500pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Packed with strong Paper cases |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
HONGQI HQ30056 LED FPC is een hoogwaardig flexibel printcircuit dat is ontworpen voor veelzijdige verlichtingstoepassingen.Deze dubbelzijdige FPC biedt uitzonderlijke duurzaamheid en flexibiliteit voor zowel binnen- als buitengebruik..
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| IP-classificatie | IP65 |
| LED-type | SMD |
| Isolatiemateriaal | Biologische hars |
| Dikte van koper | 1 oz |
| Energieverbruik | 12W |
| Productcategorie | FPC-LED |
| Verkocht masker | Wit |
| Productsoort | Flexibel gedrukt circuit |
| Dikte van de plaat | 0.25mm±0.05 |
| Aantal lagen | Dubbelzijdig |
Deze flexibele LED FPC is ideaal voor verschillende verlichtingstoepassingen, waaronder accentverlichting, borden, decoratieve doeleinden, retail displays, architectonische verlichting en creatieve installaties.Het is 10 mm breed en 0Met een dikte van.25 mm is het gemakkelijk om te vormen, buigen en rollen op verschillende oppervlakken en lay-outs.
Elk LED FPC is zorgvuldig verpakt in stevige kartonnen dozen met een beschermende bubbelverpakking om een veilig vervoer te garanderen.Bestellingen worden snel verwerkt en verzonden via vertrouwde vervoerders met tracking nummers die worden verstrekt voor levering monitoring.