|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ00512 |
| MOQ: | 500pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
Professionele fabrikant van flexibele printplaten (FPC) met polyimide basismateriaal, gespecialiseerd in gebogen plaatontwerpen voor diverse industriële toepassingen.
Model: HQ00512
Naam: Gebogen Plaat
Kenmerken: Dubbellaagse printplaat met dubbelzijdige filmcoating, wit basismateriaal, zwarte tekst en OSP anti-oxidatiebehandeling
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Type | Maximale Grootte | Minimale Grootte |
|---|---|---|
| Precisie FPC | 240 mm x 500 mm (tot 250 mm x 500 mm) | Geen beperking |
| Rol Materiaal Plaat | 240 mm breed x 100 meter lang | Aanpasbaar |
| Type Plaat | Beschikbare Dikte Opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkelvoudige Panelen | 18 µm (0,5 oz) of 35 µm (1 oz) |
| Precisie FPC Dubbellaagse Platen | 12 µm (0,33 oz), 18 µm (0,5 oz) of 35 µm (1 oz) |
| Standaard FPC Enkelvoudige Panelen | 18 µm/25 µm/35 µm (1 oz)/50 µm |
| Standaard FPC Dubbellaagse Platen | 18-25 µm, 25-25 µm, 35-35 µm of 35-70 µm |
Hoewel kleinere afmetingen mogelijk zijn, raden we aan om minimaal 3 mil te gebruiken voor lijnbreedte en afstand om defectrisico's te minimaliseren en optimale prestaties te garanderen.
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ00512 |
| MOQ: | 500pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Packed with strong Paper cases |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
Professionele fabrikant van flexibele printplaten (FPC) met polyimide basismateriaal, gespecialiseerd in gebogen plaatontwerpen voor diverse industriële toepassingen.
Model: HQ00512
Naam: Gebogen Plaat
Kenmerken: Dubbellaagse printplaat met dubbelzijdige filmcoating, wit basismateriaal, zwarte tekst en OSP anti-oxidatiebehandeling
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Type | Maximale Grootte | Minimale Grootte |
|---|---|---|
| Precisie FPC | 240 mm x 500 mm (tot 250 mm x 500 mm) | Geen beperking |
| Rol Materiaal Plaat | 240 mm breed x 100 meter lang | Aanpasbaar |
| Type Plaat | Beschikbare Dikte Opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkelvoudige Panelen | 18 µm (0,5 oz) of 35 µm (1 oz) |
| Precisie FPC Dubbellaagse Platen | 12 µm (0,33 oz), 18 µm (0,5 oz) of 35 µm (1 oz) |
| Standaard FPC Enkelvoudige Panelen | 18 µm/25 µm/35 µm (1 oz)/50 µm |
| Standaard FPC Dubbellaagse Platen | 18-25 µm, 25-25 µm, 35-35 µm of 35-70 µm |
Hoewel kleinere afmetingen mogelijk zijn, raden we aan om minimaal 3 mil te gebruiken voor lijnbreedte en afstand om defectrisico's te minimaliseren en optimale prestaties te garanderen.