|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ30128 |
| MOQ: | 500 stcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 8-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/c, d/a, t/t |
| Bordtype | Dikte Opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Gewone FPC Enkel Paneel | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Gewone FPC Dubbellaags | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ30128 |
| MOQ: | 500 stcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Verpakt met stevige papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/c, d/a, t/t |
| Bordtype | Dikte Opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Gewone FPC Enkel Paneel | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Gewone FPC Dubbellaags | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |