|
|
| Merknaam: | HQ |
| Modelnummer: | HQ00537 |
| MOQ: | 1000 pccs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/c, d/a, t/t, d/p |
Hoogwaardige flexibele printplaat speciaal ontworpen voor medische schoonheidsapparaten en LED-verlichtingstoepassingen.
Model: HQ00537
Naam: Infrarood Gezondheidszorg FPC
Kenmerken: Dubbellaags bord, dubbelzijdige filmcoating, wit bord, zwarte tekst, OSP antioxidant
| Type Bord | Maximale Afmeting |
|---|---|
| Precisie FPC | 240 mm x 500 mm (max 250 mm x 500 mm) |
| Rolmateriaal Bord | 240 mm breed x 100 meter lengte |
| Type Laag | Toepassingen |
|---|---|
| Enkellaags Borden | Industriële besturing en elektronische instrumenten met eenvoudige circuits |
| Dubbellaags Borden | Mobiele telefoons, auto-instrumenten en complexe toepassingen |
| Kleur | Aanbevolen Toepassingen |
|---|---|
| Geel | De meeste producten, inclusief diverse kabelproducten |
| Zwart | High-end of lichtgevoelige toepassingen (auto's, mobiele telefoons, LED-displays) |
| Wit | Producten die reflectie vereisen (verlichtingsarmaturen, medische schoonheidsapparaten) |
| Type Bord | Dikte Opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18 um (0,5 oz) of 35 um (1 oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12 um (0,33 oz), 18 um (0,5 oz) of 35 um (1 oz) |
| Gewoon FPC Enkel Paneel | 18 um/25 um/35 um (1 oz) of 50 um |
| Gewoon FPC Dubbellaags Bord | 18-25 um, 25-25 um, 35-35 um, of 35-70 um |
Aanbevolen minimaal 3 mil om de productiemoeilijkheid en defectpercentages te verminderen.
GongDong HongQi is een professionele fabrikant van printplaten met 16 jaar ervaring in China, gespecialiseerd in FPC-sampleproductie en maatwerkdiensten.
Alle foto's op deze site zijn authentiek. Kleine kleurvariaties kunnen optreden als gevolg van lichtomstandigheden, opnamehoeken en verschillen in schermresolutie.
Wij bieden uitgebreide diensten, waaronder substraatproductie, bedrading, principeontwerp, matrijscreatie, patch- en plug-in assemblage. Neem contact op met ons professionele verkoopteam voor een-op-een consultatie en op maat gemaakte oplossingen.
|
| Merknaam: | HQ |
| Modelnummer: | HQ00537 |
| MOQ: | 1000 pccs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Vol met sterke papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/c, d/a, t/t, d/p |
Hoogwaardige flexibele printplaat speciaal ontworpen voor medische schoonheidsapparaten en LED-verlichtingstoepassingen.
Model: HQ00537
Naam: Infrarood Gezondheidszorg FPC
Kenmerken: Dubbellaags bord, dubbelzijdige filmcoating, wit bord, zwarte tekst, OSP antioxidant
| Type Bord | Maximale Afmeting |
|---|---|
| Precisie FPC | 240 mm x 500 mm (max 250 mm x 500 mm) |
| Rolmateriaal Bord | 240 mm breed x 100 meter lengte |
| Type Laag | Toepassingen |
|---|---|
| Enkellaags Borden | Industriële besturing en elektronische instrumenten met eenvoudige circuits |
| Dubbellaags Borden | Mobiele telefoons, auto-instrumenten en complexe toepassingen |
| Kleur | Aanbevolen Toepassingen |
|---|---|
| Geel | De meeste producten, inclusief diverse kabelproducten |
| Zwart | High-end of lichtgevoelige toepassingen (auto's, mobiele telefoons, LED-displays) |
| Wit | Producten die reflectie vereisen (verlichtingsarmaturen, medische schoonheidsapparaten) |
| Type Bord | Dikte Opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18 um (0,5 oz) of 35 um (1 oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12 um (0,33 oz), 18 um (0,5 oz) of 35 um (1 oz) |
| Gewoon FPC Enkel Paneel | 18 um/25 um/35 um (1 oz) of 50 um |
| Gewoon FPC Dubbellaags Bord | 18-25 um, 25-25 um, 35-35 um, of 35-70 um |
Aanbevolen minimaal 3 mil om de productiemoeilijkheid en defectpercentages te verminderen.
GongDong HongQi is een professionele fabrikant van printplaten met 16 jaar ervaring in China, gespecialiseerd in FPC-sampleproductie en maatwerkdiensten.
Alle foto's op deze site zijn authentiek. Kleine kleurvariaties kunnen optreden als gevolg van lichtomstandigheden, opnamehoeken en verschillen in schermresolutie.
Wij bieden uitgebreide diensten, waaronder substraatproductie, bedrading, principeontwerp, matrijscreatie, patch- en plug-in assemblage. Neem contact op met ons professionele verkoopteam voor een-op-een consultatie en op maat gemaakte oplossingen.