|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ011 |
| MOQ: | 100000 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel | Geschikt voor de meerderheid van de producten, inclusief diverse kabelproducten |
| Zwart | Veel gebruikt in high-end of lichtabsorberende producten zoals auto's, mobiele telefoons, LED-displays |
| Wit | Gebruikt in producten die reflectie vereisen, zoals verlichtingsarmaturen, LED-displays, medische schoonheidsproducten |
| Bordtype | Beschikbare dikte-opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Gewoon FPC Enkel Paneel | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Gewone FPC Dubbellaags Borden | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ011 |
| MOQ: | 100000 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Verpakt met stevige papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel | Geschikt voor de meerderheid van de producten, inclusief diverse kabelproducten |
| Zwart | Veel gebruikt in high-end of lichtabsorberende producten zoals auto's, mobiele telefoons, LED-displays |
| Wit | Gebruikt in producten die reflectie vereisen, zoals verlichtingsarmaturen, LED-displays, medische schoonheidsproducten |
| Bordtype | Beschikbare dikte-opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Gewoon FPC Enkel Paneel | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Gewone FPC Dubbellaags Borden | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |