| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ014 |
| MOQ: | 4800pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel | Geschikt voor de meeste producten, inclusief diverse kabelproducten |
| Zwart | High-end of lichtabsorberende producten zoals auto's, mobiele telefoons, LED-displays |
| Wit | Producten die reflectie vereisen, zoals verlichtingsarmaturen, LED-displays, medische schoonheidsproducten |
| Bordtype | Dikte opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel paneel | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags bord | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Gewoon FPC Enkel paneel | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Gewone FPC Dubbellaags borden | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ014 |
| MOQ: | 4800pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Verpakt met stevige papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel | Geschikt voor de meeste producten, inclusief diverse kabelproducten |
| Zwart | High-end of lichtabsorberende producten zoals auto's, mobiele telefoons, LED-displays |
| Wit | Producten die reflectie vereisen, zoals verlichtingsarmaturen, LED-displays, medische schoonheidsproducten |
| Bordtype | Dikte opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel paneel | 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags bord | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Gewoon FPC Enkel paneel | 18um, 25um, 35um (1oz), 50um |
| Gewone FPC Dubbellaags borden | 18-25um, 25-25um, 35-35um, 35-70um |