|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ40040 |
| MOQ: | 1000 pccs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 8-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/c, d/a, t/t |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel Folie | Geschikt voor algemene producten (bijv. kabelproducten) |
| Zwart Folie | Voorkeur voor high-end of lichtabsorberende toepassingen (bijv. auto's, mobiele telefoons, LED-displays) |
| Wit Folie | Inclusief extra witte coatinglaag, ideaal voor producten die reflectie vereisen (bijv. verlichtingsarmaturen, medische apparaten) |
| Bordtype | Dikte Opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18μm (0.5oz) of 35μm (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), of 35μm (1oz) |
| Gewoon FPC Enkel Paneel | 18μm/25μm/35μm (1oz)/50μm |
| Gewoon FPC Dubbellaags Bord | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, of 35-70μm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ40040 |
| MOQ: | 1000 pccs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Vol met sterke papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/c, d/a, t/t |
| Kleur | Toepassingen |
|---|---|
| Geel Folie | Geschikt voor algemene producten (bijv. kabelproducten) |
| Zwart Folie | Voorkeur voor high-end of lichtabsorberende toepassingen (bijv. auto's, mobiele telefoons, LED-displays) |
| Wit Folie | Inclusief extra witte coatinglaag, ideaal voor producten die reflectie vereisen (bijv. verlichtingsarmaturen, medische apparaten) |
| Bordtype | Dikte Opties |
|---|---|
| Precisie FPC Enkel Paneel | 18μm (0.5oz) of 35μm (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), of 35μm (1oz) |
| Gewoon FPC Enkel Paneel | 18μm/25μm/35μm (1oz)/50μm |
| Gewoon FPC Dubbellaags Bord | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, of 35-70μm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()