|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ052 |
| MOQ: | 1000 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | Onderhandelbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Productcategorie | Dubbellaagse FPC |
| Aantal Lagen | Dubbelzijdig |
| Minimale Lijndikte/Afstand | 0,1 mm (3 mil) |
| Dikte | 0,1 mm |
| Koperfoliedikte | 12 µm (0,33 oz), 18 µm (0,5 oz), 35 µm (1 oz) |
| Soldeerbaarheid | Uitstekend |
| Certificeringen | UL E477885, IATF16949, GB/T13485 |
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ052 |
| MOQ: | 1000 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Verpakt met stevige papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Productcategorie | Dubbellaagse FPC |
| Aantal Lagen | Dubbelzijdig |
| Minimale Lijndikte/Afstand | 0,1 mm (3 mil) |
| Dikte | 0,1 mm |
| Koperfoliedikte | 12 µm (0,33 oz), 18 µm (0,5 oz), 35 µm (1 oz) |
| Soldeerbaarheid | Uitstekend |
| Certificeringen | UL E477885, IATF16949, GB/T13485 |