|
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ047 |
| MOQ: | 2400pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productcategorie | Dubbellaags FPC |
| Min. Lijnbreedte | 0.1mm |
| Soldeerbaarheid | Uitstekend |
| Dikte | 0.1mm |
| Andere Service | Ondersteuning voor Maatwerk |
| Dikte Koperfolie | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Soldeermaskerkleur | Geel, Zwart, Wit |
| Rohs-conform | Ja |
| Basismaterialen | 35/70 Koper |
|
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ047 |
| MOQ: | 2400pcs |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Packed with strong Paper cases |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C,D/A,T/T |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Productcategorie | Dubbellaags FPC |
| Min. Lijnbreedte | 0.1mm |
| Soldeerbaarheid | Uitstekend |
| Dikte | 0.1mm |
| Andere Service | Ondersteuning voor Maatwerk |
| Dikte Koperfolie | 12um (0.33oz), 18um (0.5oz), 35um (1oz) |
| Soldeermaskerkleur | Geel, Zwart, Wit |
| Rohs-conform | Ja |
| Basismaterialen | 35/70 Koper |