| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ34444 |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringstermijn: | 8-15 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Type Bord | Beschikbare Dikte |
|---|---|
| Precisie FPC Enkelpaneel | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Gewoon FPC Enkelpaneel | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Gewoon FPC Dubbellaags Bord | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |
| Merknaam: | HONGQI |
| Modelnummer: | HQ34444 |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Verpakt met stevige papieren koffers |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, T/T |
| Type Bord | Beschikbare Dikte |
|---|---|
| Precisie FPC Enkelpaneel | 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Precisie FPC Dubbellaags Bord | 12μm (0.33oz), 18μm (0.5oz), 35μm (1oz) |
| Gewoon FPC Enkelpaneel | 18μm, 25μm, 35μm (1oz), 50μm |
| Gewoon FPC Dubbellaags Bord | 18-25μm, 25-25μm, 35-35μm, 35-70μm |